• Telefon : 0 342 323 20 44

Her türlü soru görüş ya da önerileriniz için bize ulaşabilirsiniz, ya da bilgilerinizi bırakıp bizim size ulaşmamızı sağlayabilirsiniz.

İletişim

Etken maddesi deksametazondur.

At,sığır,kedi ve köpeklerde antienflamatuar ve antialerjik olarak ; ödem,metabolik yangısal olaylarda,romatizmal,alerjik ve dermatolojik (egzama,kurdeşen vb.) rahatsızlıklar,akut mastitis,fürbür,yanıklar,zehirlenmeler,ayrıca operasyon öncesi ve sonrası şok önleyici olarak ve sığırlarda doğumun başlatılmasında kullanılabilir.

Uygulama yolu kas içi,deri altı veya damar içi olarak uygulanabilir.Dozlar gerekirse 24-48 saat sonra bir kez tekrarlanabilir.

Tedavi süresince ve ilaç uygulanmasından sığırlar 8 gün süreyle kesime gönderilmemelidir.İnek sütleri ise 3 gün süreyle insan tüketimine sunulmamalıdır.

Kullanmadan önce çalkalanmalıdır.

 

**Sayın ziyaretçimiz ürüne ait bilgiler firmanın prospektüsünden ve kutu üzerinde yazılanlardan alınmıştır.Firmamız kullanım yeri, kullanım şekli, kullanım miktarları ile ilgili sorumlu ve yönlendirici değildir.Ürünle ilgili daha detaylı bilgi için lütfen ilacın prospektüsünü inceleyiniz.**

Hemen Ara 0 342 323 20 44 7 / 24 Whatsapp destek hattı