• Telefon : 0 342 323 20 44

Her türlü soru görüş ya da önerileriniz için bize ulaşabilirsiniz, ya da bilgilerinizi bırakıp bizim size ulaşmamızı sağlayabilirsiniz.

İletişim

Etken maddesi potasyum klavulanat şeklinde 35 mg klavulanik asit ve amoksisilin trihidrat şeklinde 140 mg amoksisilin içermektedir.

Synulox enjeksiyonluk süspansiyon içerdiği amoksisilin ve klavulanik asit kombinasyonu sığır,köpek ve kedilerde bakteriyel enfeksiyonlara karşı geniş spektrumlu bakterisidal bir aktiviteye sahiptir.Hem gram pozitif hem de gram negatif bakterilere etki eden beta laktam grubu bir antibiyotiktir.

Sığırlarda köpeklerde ve kedilerde bir çok enfeksiyonun sağaltımında etkili şekilde kullanılır.Kedi ve köpeklerde solunum sistemi ve idrar yolu enfeksiyonları,abseler,piyoderma,anal sakulit ve gingivitis gibi deri ve yumuşak doku enfeksiyonlarında etkilidir.

Uygulama kas içi veya deri altı yolla yapılır.

Pratik dozu 20 kg canlı ağırlığa 1 ml’dir.

Uygulanmadan önce mutlaka çalkalanmalıdır.

 

**Sayın ziyaretçimiz ürüne ait bilgiler firmanın prospektüsünden ve kutu üzerinde yazılanlardan alınmıştır.Firmamız kullanım yeri, kullanım şekli, kullanım miktarları ile ilgili sorumlu ve yönlendirici değildir.Ürünle ilgili daha detaylı bilgi için lütfen ilacın prospektüsünü inceleyiniz.**

Hemen Ara 0 342 323 20 44 7 / 24 Whatsapp destek hattı