• Telefon : 0 342 323 20 44

Her türlü soru görüş ya da önerileriniz için bize ulaşabilirsiniz, ya da bilgilerinizi bırakıp bizim size ulaşmamızı sağlayabilirsiniz.

İletişim

Etken maddesi ethacridin lactate’dir.

Halk arasında sarı su olarak bilinmektedir. Toz rivanol, ciltteki mikropları öldüren ve mikropların üremesini engelleyen bir antibakteriyel ilaçtır. Ayrıca bir deri antiseptiği olarak da bilinmektedir. Enfeksiyona yol açmış olan mikropları öldürerek enfeksiyonun giderilmesi (antisepsi) için kullanılır.

Uygulama yolu toz halinde bulunan rivanol, solüsyon olarak hazırlanarak kullanımı yapılmaktadır. Direkt toz halinde kullanımları yapılmaz. Toz rivanolun solüsyon haline getirilmesi için uygulanması gereken adımlar vardır.

Toz rivanolun solüyon haline getirilmesi şu şekildedir; 1 litre saf ya da kaynatılıp soğutulmuş suya 1 gr toz rivanol atıp iyice çalkalayarak karışmasını sağlayın.Çalkalama işleminden sonra solüsyon hazır hale gelecektir.Hazırlanmış olan Rivanol Solüsyon deriye yüzeyden sürülerek uygulanmaktadır.

 

 

**Sayın ziyaretçimiz ürüne ait bilgiler firmanın prospektüsünden ve kutu üzerinde yazılanlardan alınmıştır.Firmamız kullanım yeri, kullanım şekli, kullanım miktarları ile ilgili sorumlu ve yönlendirici değildir.Ürünle ilgili daha detaylı bilgi için lütfen ilacın prospektüsünü inceleyiniz.**

Hemen Ara 0 342 323 20 44 7 / 24 Whatsapp destek hattı