• Telefon : 0 342 323 20 44

Her türlü soru görüş ya da önerileriniz için bize ulaşabilirsiniz, ya da bilgilerinizi bırakıp bizim size ulaşmamızı sağlayabilirsiniz.

İletişim

Etken maddesi kuduz virüsü Pasteur RIV  suşu içerir.

Nobivac rabies kuduz aşısıdır. Tüm sağlıklı memeli hayvanlar için kuduz hastalığına karşı hücre kültüründe hazırlanmış, adjuvantlı, inaktif aşı. Yüksek derecede immunojenik bir aşı olan Nobivac Rabies kuduz hastalığına karşı en az 3 yıl süren bir bağışıklık sağlar.

Kedi ve köpeklerde 12 haftalıkken yapılan tek bir aşılama ile en az 3 yıl süren bağışıklık sağlanır. 12 haftalıktan küçük hayvanlara yapılan aşılamalarda, aşının etkinliğinin maternal antikorlar tarafından önlenmesi olasıdır. Bu nedenle 12 haftalıkken ya da daha yaşlıyken aşı tekrarlanmalıdır. Nobivac Rabies kedi ve köpekler için önerilen aşılama programının bir parçasıdır.

Uygulama yolu tek dozun hepsi deri altı veya kas içi olarak kullanılır.

2 ile 8 derece arası sıcaklıklarda ki karanlık ve kuru bir yerde muhafaza edilmelidir.

 

 

**Sayın ziyaretçimiz ürüne ait bilgiler firmanın prospektüsünden ve kutu üzerinde yazılanlardan alınmıştır.Firmamız kullanım yeri, kullanım şekli, kullanım miktarları ile ilgili sorumlu ve yönlendirici değildir.Ürünle ilgili daha detaylı bilgi için lütfen ilacın prospektüsünü inceleyiniz.**

Hemen Ara 0 342 323 20 44 7 / 24 Whatsapp destek hattı