• Telefon : 0 342 323 20 44

Her türlü soru görüş ya da önerileriniz için bize ulaşabilirsiniz, ya da bilgilerinizi bırakıp bizim size ulaşmamızı sağlayabilirsiniz.

İletişim

Etken maddesi deksametazon ve neomisin sülfattır.

Lokal antibakteriyel etkili NEO-KORT, geniş spektrumlu bir antibiyotik olan neomisin ile antienflamatuar etkiye sahip, sentetik bir kortikosteroid olan deksametazon sodyum fosfatın steril şartlarda hazırlanmış bir üründür. NEOKORT, evcil hayvanlarda bakteriyel veya alerjik nedenlerle oluşan; konjuktivitis, keratokonjuktivitis, keratitis, iritis, iridocyclitis v.b. gibi göz hastalıkları ile akut ve kronik otits eksterna’da, suppuratif otitis eksterna’da, parazit infestasyonlarından sonra oluşan otitis eksterna’da ve kulak dermatitlerinde kullanılır.

Uygulama yolu göz hastalıkları için günde 2-3 defa 2-3 damla uygulanır.Kulak hastalıkları için önceden kir ve iltihapları temizlenmiş kulağa günde 2 defa 2-3 damla şeklinde uygulanır.

Kulağa uygulanan bir şişenin daha sonra göze uygulanması doğru değildir. Bu nedenle göz ve kulak için ayrı ambalajların kullanılması tavsiye edilir.

 

**Sayın ziyaretçimiz ürüne ait bilgiler firmanın prospektüsünden ve kutu üzerinde yazılanlardan alınmıştır.Firmamız kullanım yeri, kullanım şekli, kullanım miktarları ile ilgili sorumlu ve yönlendirici değildir.Ürünle ilgili daha detaylı bilgi için lütfen ilacın prospektüsünü inceleyiniz.**

Hemen Ara 0 342 323 20 44 7 / 24 Whatsapp destek hattı