• Telefon : 0 342 323 20 44

Her türlü soru görüş ya da önerileriniz için bize ulaşabilirsiniz, ya da bilgilerinizi bırakıp bizim size ulaşmamızı sağlayabilirsiniz.

İletişim

Etken maddesi L-karnitin hidroklorit, tioktik asit, piridoksin klorhidrat, siyanokobalamin, D,L-asetilmetionin, L-arginin, L.ornitin klorhidrat, L-sitrulin, L-lizin klorhidrat, glisin, aspartik asit, glutamik asit, fruktoz, sorbitol, sodyum propil, p.hidroksibenzoat, sodyum metil p.hidroksibenzoat içerir.

Metabolase L-karnitin, B grubu vitaminleri, amino asitler ve şekerleri içeren damar içi, deri altı ve periton içi büyük hacimlerde kullanılabilen enjeksiyonluk bir üründür. Ürün içerisindeki aktif maddeler toksikozis, yorgunluk veya stres sonucu meydana gelen katabolitlerin atılımı veya inhibe edilmesi için gerekli olan metabolik yolların aktivatörü olmaları esasına göre seçilmiştir.

Sığır, manda, at, koyun, keçi, tavşan, kedi ve köpeklerde vücudun direncinin düştüğü, uzun süreli aşırı aktivite, yüksek verim, stres, hastalık sonrası nekahat dönemi gibi durumlarda protein, karbonhidrat ve lipid metabolizmasını düzenleyen , hepatosit ve kas hücrelerini yeniden aktive etmek suretiyle yorgunluk önleyici ve toksinlerden arındırıcı olarak kullanılır.

Uygulama yolu kas içi,damar içi veya deri altı yolla uygulanabilir.

 

**Sayın ziyaretçimiz ürüne ait bilgiler firmanın prospektüsünden ve kutu üzerinde yazılanlardan alınmıştır.Firmamız kullanım yeri, kullanım şekli, kullanım miktarları ile ilgili sorumlu ve yönlendirici değildir.Ürünle ilgili daha detaylı bilgi için lütfen ilacın prospektüsünü inceleyiniz.**

Hemen Ara 0 342 323 20 44 7 / 24 Whatsapp destek hattı