• Telefon : 0 342 323 20 44

Her türlü soru görüş ya da önerileriniz için bize ulaşabilirsiniz, ya da bilgilerinizi bırakıp bizim size ulaşmamızı sağlayabilirsiniz.

İletişim

Etken maddesi vitaminler (B),elektrolitler,aminoasitler ve besinsel elemanlar,taşıyıcılar içerir.

Duphalyte vitamin, elektrolit, amino asit ve dekstrozdan ibaret steril izotonik bir çözeltidir. Duphalyte enerji sağlayabilmek için dekstroz vücut tuzlarını ikame edebilmek için elektrolit ve enzim şekillenmesini sağlayabilmek için B vitaminleri kapsar. Bileşik bozulmuş olan metabolizmanın normale dönmesine yardımcı olur. Hayvanlarda sıvı kaybı, elektrolit dengesizliği ve hipoproteinemide kullanılıp, iştahsızlık, şiddetli ishal, ameliyat, kan kaybı, aşırı terleme, vasküler sok, bitkinlik, kilo kaybı, kusma, ateş, sindirim sisteminin yangısı, enterit ve nekahat devresinde destekleyici olarak uygulanır.

Uygulama yolu atlar için ; sadece yavaş intravenöz enjeksiyon

İnek ve domuzlar için ; yavaş intravenöz, intraperitoneal yada subkutan enjeksiyon

Köpek ve kediler için: Yavaş intravenöz yada subkutan enjeksiyon

İntravenöz enjeksiyonlar çok yavaş yapılmalıdır. Aseptik şartlara uyulmalıdır.

 

**Sayın ziyaretçimiz ürüne ait bilgiler firmanın prospektüsünden ve kutu üzerinde yazılanlardan alınmıştır.Firmamız kullanım yeri, kullanım şekli, kullanım miktarları ile ilgili sorumlu ve yönlendirici değildir.Ürünle ilgili daha detaylı bilgi için lütfen ilacın prospektüsünü inceleyiniz.**

Hemen Ara 0 342 323 20 44 7 / 24 Whatsapp destek hattı