• Telefon : 0 342 323 20 44

Her türlü soru görüş ya da önerileriniz için bize ulaşabilirsiniz, ya da bilgilerinizi bırakıp bizim size ulaşmamızı sağlayabilirsiniz.

İletişim

Etken maddesi B1, B2, B6, B12 vitaminleri, nikotinik asit ve pantotenik asidin enjeksiyonluk tuzlarından kurulmuş bir kombinasyondur.

Genel olarak bütün hayvan türlerinde genel durgunluk ve depresyon halleri, formülasyonda adı geçen etkin maddelerin eksikliği veya yokluğundan ilen’ gelen gelişme geriliği, anemi, bitkinlik, nekahat ve stres halleri, kas zafîyeti, hareket bozuklukları, tutuk yürüyüş, ataksi, parezis, kramplar, konvülsiyonlar, polinöritis gibi durumlarda, yemlerden veya yanlış yemlemeden kaynaklandığı tahmin edilen sinirsel bozukluklar, hareket bozuklukları ve sindirim bozuklukları (atoni, spazm, konstipasyon, ishal vb.), görme bozuklukları, katarakt ve oral antibakteriyel uygulamalarda vitamin takviyesi amacıyla kullanılır.

Uygulama yolu kas içi,damar içi ve deri altı yolla uygulanır.

 

 

**Sayın ziyaretçimiz ürüne ait bilgiler firmanın prospektüsünden ve kutu üzerinde yazılanlardan alınmıştır.Firmamız kullanım yeri, kullanım şekli, kullanım miktarları ile ilgili sorumlu ve yönlendirici değildir.Ürünle ilgili daha detaylı bilgi için lütfen ilacın prospektüsünü inceleyiniz.**

Hemen Ara 0 342 323 20 44 7 / 24 Whatsapp destek hattı