• Telefon : 0 342 323 20 44

Hakkımızda

Her türlü soru görüş ya da önerileriniz için bize ulaşabilirsiniz, ya da bilgilerinizi bırakıp bizim size ulaşmamızı sağlayabilirsiniz.

İletişim

 

Türkiye'de sektörün öncüsü ve lideri olan firmamız, çeyrek asırlık tecrübeyle 1996 yılından bugüne değişmeyen istikrar ve kaliteli hizmet ilkesiyle sektöre yön vermeye devam ediyor. Kuruluş amacımız güvenilir, kaliteli ve müşterilerimizin tüm ihtiyaçlarına anında cevap vermek, hayvan ihtiyaçları konusunda her daim sizlerin yanında olmaktır. Veterinerlik adına tüm ihtiyaçlarınızı karşılayan VETELSAN, Türkiye'de bu sektörün kurucusu konumundadır.

Tüm canlılar yaşamayı hakeder ilkesinden yola çıkan firmamız, hayvan hakları ve sevimli dostlarımızın sağlığı hususunda oldukça hassastır. Bu bağlamda her hayvanı dostumuz olarak kabul ediyor ve onların kaliteli bir yaşam sürdürmeleri konusunda tüm gayretimizle çabalıyoruz.

Geniş ürün yelpazesi ve kendi üretimimiz olan birçok ürün ile hizmete aralıksız devam ediyoruz. Veteriner malzeme temini ve bu ürünlerin siz müşterilerimize sağlam ve sorunsuz ulaştırılması konusunda her zaman yanınızdayız. Yenilikçi ve teknolojiyi yakından takip eden bir firma olarak kendimizi sürekli geliştiriyoruz. Sektöre kazandırdığımız birçok yeni ürün ile siz değerli müşterilerimize her alanda katkı sağlamayı hedefliyoruz. Yapmış olduğumuz Ar-Ge çalışmalarımız ile son model teknolojiyi kullanarak sizlere daha iyi hizmet vermeyi amaçlıyoruz. Yakalama ekipmanları, yakalama kafesleri, medikal ve cerrahi sarf malzemeler, hayvan ilaçları ve 7/24 hizmete hazır uzman ekibimizle siz neredeyseniz biz oradayız.

Tüm Türkiye'de veteriner medikal, ürün ve ilaç ihtiyaçlarının %90'lık bölümünü karşılayan VETELSAN, tüm kamu kurumları, özel hayvan hastaneleri, hayvanat bahçeleri, milli parklar, veteriner klinikleri ve özel firmalara destek vermektedir.

VETELSAN ailesi olarak en önemli misyonumuz, nokta atışı tespitler ile siz değerli müşterilerimize ve hayvan dostlarımıza kaliteli, güvenilir ve hızlı bir şekilde yardımcı olmaktır.

         


Hemen Ara 0 342 323 20 44 7 / 24 Whatsapp destek hattı